Sobotni piknik przy CZD

Po raz trzeci z rzędu Honda Poland wesprze akcję motocyklistów zrzeszonych w Klubie VFR – OC, który już od pięciu lat organizuje spotkania z pacjentami Centrum Zdrowia Dziecka, jednego z największych szpitali dziecięcych w Polsce.

Tradycyjnie, w jeden z  czerwcowych weekendów, dzieciaki wożone są motocyklami i korzystają z wielu innych, przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. Tegoroczna  impreza odbędzie się w sobotę,  4 czerwca 2011 r. Przy gmachu szpitala Klub zorganizuje otwarty, rodzinny festyn, w którym uczestniczyć będą również goście z zewnątrz, jednak głównymi bohaterami spotkania będą jak zwykle mali pacjenci. Wraz z motocyklistami zapraszamy do uczestnictwa w tym niecodziennym wydarzeniu.

2011-06-03

Sobotni piknik przy CZD

Tradycyjnie, w jeden z  czerwcowych weekendów, dzieciaki wożone są motocyklami i korzystają z wielu innych, przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. Tegoroczna  impreza odbędzie się w sobotę,  4 czerwca 2011 r. Przy gmachu szpitala Klub zorganizuje otwarty, rodzinny festyn, w którym uczestniczyć będą również goście z zewnątrz, jednak głównymi bohaterami spotkania będą jak zwykle mali pacjenci. Wraz z motocyklistami zapraszamy do uczestnictwa w tym niecodziennym wydarzeniu.

Leave a Reply