Przez dwa dni Politechnika Białostocka była miejscem festynu motoryzacyjnego, podczas którego przeprowadzono seminaria naukowe, pokazy różnych aut oraz parady pojazdów zabytkowych. Zorganizowano również rajd – II Eliminację Ogólnopolskich Jazd Oszczędnościowych.
Uczestnicy rajdu mieli do pokonania dystans 229 kilometrów. Tym razem trasa wiodła malowniczymi okolicami Białegostoku, przez Wysokie Mazowieckie, Szepietowo, Brańsk do Bielska Podlaskiego. Potem przez Hołody, Zbucz i Berezowo do Hajnówki, a stąd przez Nowosady, Narewkę, Lewkowo, Michałowo i Żednię z powrotem do Białegostoku.
Kryterium zwycięstwa był współczynnik "K", uwzględniający gęstość i wartość opałową paliwa, dystans przejechanych kilometrów, pojemność silnika i wagę pojazdu. Wśród wszystkich uczestników panował duch rywalizacji i chęć zwycięstwa… za najmniejszą cenę.
Pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Robert Koba ze współczynnikiem energetycznym pojazdu 61,824 kJ/kg, jadący VW Touranem 1.9 TDI (z wynikiem spalania 3,45 litra/100 km).
Okazało się, że Touran potrafi sprostać wyzwaniom i dostosować się do różnorodnych potrzeb kierowcy. Najnowocześniejsza technologia budowy silników gwarantuje przyjemną jazdę oraz znakomite osiągi. Volkswagen oferuje silniki wysokoprężne z pompowtryskiwaczami, wyróżniające się niskim zużyciem paliwa. W silnikach TDI z bezpośrednim wtryskiem zoptymalizowany został proces spalania, co zarazem pozwala na dynamiczną jazdę.
Na drugim miejscu uplasował się Maciej Wojczulanis w Audi A4 2.0 TDi, którym osiągnął współczynnik 74,299 kJ/kg (3,84 litra/100 km). Trzeci był Mirosław Wawrzyńczak Toyotą Corollą 2.0 D-4D ze współczynnikiem 79,510 kJ/kg (3,62 litra/100 km).
Wyniki czołowych załóg zaskoczyły wszystkich i już teraz rozbudziły oczekiwania na przyszłoroczną edycję Ogólnopolskich Jazd Oszczędnościowych.
Współczynik "K" obliczano ze wzoru: