Honda umacnia się w Indiach

Japoński producent świetnie rozwija się na terenie Indii i nie poprzestaje na już odniesionych sukcesach.

Honda posiada już dwie fabryki jednośladów w Indiach, ale w najbliższym czasie zamierza do tego dołożyć kolejną, gdyż motocykle rozchodzą się tam jak ciepłe bułeczki. W 2010 roku japoński producent sprzedał półtora miliona swoich jednośladów, przy czym łączna ilość sprzedanych w Indiach motocykli wszystkich marek wyniosła około jedenaście milionów.

Nowa fabryka Hondy powstanie na południu Indii, prawdopodobnie wybór padnie na miejscowość Bangalore. Budynek powinien zostać ukończony jeszcze w 2012 roku. Fabryka będzie w stanie wyprodukować 1,2 miliona motocykli rocznie. Dodatkowo Honda zapowiada wypuszczenie nowej Hondy CB Unicorn Dazzler o pojemności 150 cm3. Przede wszystkim kontynuowana będzie produkcja modelu CBR 250R, który stał się w Indiach prawdziwym hitem.

2011-06-03

Honda umacnia się w Indiach

Honda posiada już dwie fabryki jednośladów w Indiach, ale w najbliższym czasie zamierza do tego dołożyć kolejną, gdyż motocykle rozchodzą się tam jak ciepłe bułeczki. W 2010 roku japoński producent sprzedał półtora miliona swoich jednośladów, przy czym łączna ilość sprzedanych w Indiach motocykli wszystkich marek wyniosła około jedenaście milionów.

Nowa fabryka Hondy powstanie na południu Indii, prawdopodobnie wybór padnie na miejscowość Bangalore. Budynek powinien zostać ukończony jeszcze w 2012 roku. Fabryka będzie w stanie wyprodukować 1,2 miliona motocykli rocznie. Dodatkowo Honda zapowiada wypuszczenie nowej Hondy CB Unicorn Dazzler o pojemności 150 cm3. Przede wszystkim kontynuowana będzie produkcja modelu CBR 250R, który stał się w Indiach prawdziwym hitem.

Leave a Reply