* Dwa samochody zgłoszone do pełnego cyklu startów w WRC 2005
* Rovanpera, Panizzi i Galli pojadą Lancerami WRC05
"
W skład zespołu MMSP na 2005 r wejdą Fin Harri Rovanpera, Francuz Gilles Panizzi, który miał zasadniczy wkład w rozwój Lancera World Rally Car, oraz Włoch "Gigi" Galli.
Trzydziestoośmioletni Harri Rovanpera weźmie udział we wszystkich 16 rundach mistrzostw wnosząc do zespołu wartościową wiedzę i doświadczenie z udziału we wszystkich rajdach serialu, zwłaszcza szutrowych rund w których Mitsubishi nie brało udziału w 2004 r.
"
Gilles Panizzi weźmie udział w wyselekcjonowanych rundach cyklu mistrzostw, przede wszystkim na twardych nawierzchniach.
"
Osiągnięcia Gigi Galliego w minionym sezonie wywarły wrażenie na zespole MMSP i zapewniły mu miejsce w teamie w roli trzeciego kierowcy. Będzie dzielił drugiego Lancera WRC05 z Panizzim, chociaż jest także możliwe, że w niektórych europejskich rundach pojawi się też trzecie Mitsubishi WRC.
"
2004-12-07