Paleta barw:
– Czarny (Black)
– Czerwony metaliczny (Durango Red Metallic)
Dane techniczne |
VTX1300S (typ ED) |
Silnik |
Typ |
Chłodzony cieczą, 4-suwowy, 6-zaworowy, SOHC, w układzie V (52°) |
Pojemność |
1312 cm3 |
Średnica cylindra x skok tłoka |
89,5 x 104,3 mm |
Stopień sprężania |
Maksymalna moc |
55 kW/5000 obr/min (95/1/EC) |
Maksymalny moment obrotowy |
123 Nm/3000 obr/min (95/1/EC) |
Wolne obroty |
900 obr/min |
Ilość oleju |
4,3 litra |
Układ zasilania |
Rodzaj zasilania |
Gaźnik typu CV 38 mm |
Filtr powietrza |
Lepkościowy, wkład papierowy |
Pojemność zbiornika paliwa |
18 litrów (łącznie z rezerwą 3,7 litra) |
Układ elektryczny |
Układ zapłonowy |
Cyfrowy tranzystorowy z elektronicznym wyprzedzeniem, dwie świece zapłonowe na cylinder |
Ustawienie zapłonu |
4,1° przed Górnym Martwym Położeniem (wolne obroty) ~ 27° przed GMP (3000 obr/min) |
Świece zapłonowe |
Rozrusznik |
Elektryczny |
Akumulator |
12 V/12 AH |
Moc alternatora |
364 W |
Reflektory |
12 V 55 W x 1 (światła mijania) / 60 W x 1 (drogowe) |
Przeniesienie napędu |
Sprzęgło |
Mokre wielotarczowe, ze sprężynami śrubowymi |
Sterowanie sprzęgła |
Mechaniczne, sterowanie linką |
Rodzaj skrzyni biegów |
5-biegowa |
Przełożenie pierwotne |
1,935 (47/47 x 60/31) |
Przełożenia biegów |
Bieg 1.1,900 (38/20) |
Bieg 2.1,148 (31/27) |
Przełożenie główne |
2,662 (17/18 x 31/11) |
Realizacja przeniesienia napędu |
Wał napędowy |
Rama |
Typ |
Podwójna kołyskowa z rur stalowych |
Podwozie |
Wymiary |
(dł. x szer. x wys.) 2575 x 960 x 1125 mm |
Rozstaw osi |
1670 mm |
Kąt wyprzedzenia |
32° |
Wyprzedzenie |
144 mm |
Promień skrętu |
3,2 m |
Wysokość siedzenia |
685 mm |
Prześwit |
130 mm |
Masa na sucho |
299 kg |
Masa w stanie gotowym do jazdy |
320 kg (przód: 146 kg; tył: 174 kg) |
Dopuszczalna ładowność |
197 kg |
Dopuszczalna masa całkowita |
517 kg (przód: 193 kg; tył: 324 kg) |
Zawieszenie |
Przód: amortyzowany widelec o średnicy 41-milimetrów, skok 130 mm |
Tył: dwa amortyzatory z 5-stopniową regulacją napięcia wstępnego sprężyny, skok 95 mm |
Koła |
Przód: obręcze stalowe/szprychy |
Tył: obręcze stalowe/szprychy |
Rozmiar obręczy |
Przód: 17M/C x MT3.00 |
Tył: 15M/C x MT3.50 |
Rozmiar opon |
Przód: 140/80-17M/C 69H |
Tył: 170/80-15M/C 77H |
Ciśnienie w oponach |
Przód: 225 kPa |
Tył: 225 kPa (z pasażerem: 250 kPa) |
Hamulce |
Przód: hydrauliczne, tarczowe 336 x 6mm, zacisk 2-tłoczkowy, klocki ze spieków metalicznych |
Tył: hydrauliczne, tarczowe 296 x 6mm, zacisk jednotłoczkowy, klocki ze spieków metalicznych |