Hyundai Motor Poland zorganizuje Pierwszą Olimpiadę Serwisową dla Autoryzowanych Stacji Obsługi Hyundai w Polsce. Celem zawodów jest wyłonienie najlepszych specjalistów w zakresie doradztwa serwisowego i napraw mechanicznych, a także nieustannepodnoszenie kwalifikacji pracowników sieci ASO Hyundai.
Polska powraca do udziału w Międzynarodowej Olimpiadzie Serwisowej, co dwa lata organizowanej przez Hyundai Motor Company. Przedstawicielstwo tej firmy w Polsce postanowiło o lokalnym poszerzeniu zawodów o kategorię „Doradca Serwisowy“. "Wierzymy, że współzawodnictwo w sieci naszych dilerów przyczyni się do zdecydowanej poprawy jakości obsługi klientów. System szkoleń w naszej sieci jest wciąż udoskonalany. Dzięki olimpiadzie dilerzy będą mogli zdobyć dodatkowe potwierdzenie poziomu wyszkolenia pracowników, a przez to pokazać swoim klientom, że zatrudniają najlepszych fachowców" – powiedział Andrzej Sobczak, Dyrektor Techniczny Hyundai Motor Poland Sp. z o.o.
Pierwszy etap konkursu odbędzie się w połowie października w dwóch kategoriach: „Doradca Serwisowy“ i „Mechanik“ w podziale regionalnym. Finaliści spotkają się w listopadzie w nowym Centrum Szkoleniowym Hyundaia w Pęcicach pod Warszawą, by walczyć o tytuł „Najlepszego z Najlepszych“ i możliwość wzięcia udziału w Światowej Olimpiadzie Serwisowej Hyundaia, która będzie miała miejsce w 2007 roku w Seulu.
O wynikach zawodów w Polsce będziemy informować Państwa w połowie listopada.
2006-10-09
Hyundai organizatorem pierwszej w Polsce olimpiady
Hyundai organizatorem pierwszej w Polsce olimpiady
Polska powraca do udziału w Międzynarodowej Olimpiadzie Serwisowej, co dwa lata organizowanej przez Hyundai Motor Company. Przedstawicielstwo tej firmy w Polsce postanowiło o lokalnym poszerzeniu zawodów o kategorię „Doradca Serwisowy“. "Wierzymy, że współzawodnictwo w sieci naszych dilerów przyczyni się do zdecydowanej poprawy jakości obsługi klientów. System szkoleń w naszej sieci jest wciąż udoskonalany. Dzięki olimpiadzie dilerzy będą mogli zdobyć dodatkowe potwierdzenie poziomu wyszkolenia pracowników, a przez to pokazać swoim klientom, że zatrudniają najlepszych fachowców" – powiedział Andrzej Sobczak, Dyrektor Techniczny Hyundai Motor Poland Sp. z o.o.
Pierwszy etap konkursu odbędzie się w połowie października w dwóch kategoriach: „Doradca Serwisowy“ i „Mechanik“ w podziale regionalnym. Finaliści spotkają się w listopadzie w nowym Centrum Szkoleniowym Hyundaia w Pęcicach pod Warszawą, by walczyć o tytuł „Najlepszego z Najlepszych“ i możliwość wzięcia udziału w Światowej Olimpiadzie Serwisowej Hyundaia, która będzie miała miejsce w 2007 roku w Seulu.
O wynikach zawodów w Polsce będziemy informować Państwa w połowie listopada.