Najwięcej witaminy mają dziewczyny na Poznań Motor Show

„Szwedki są wysokie… są Francuzki, które ponoć słyną w świecie z mody… bardzo miłe są Węgierki… Niemki czyste, oczywiste… są Japonki bardzo grzeczne, ciche, ciemnookie…” śpiewał przed laty Andrzej Rosiewicz.

Ale wszyscy się chyba zgodzą, że „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt”!

Zdjęcia do wykorzystania wyłącznie z podaniem źródła: Mototarget.pl

2012-04-16

Najwięcej witaminy mają dziewczyny na Poznań Motor Show

Ale wszyscy się chyba zgodzą, że „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt”!

Zdjęcia do wykorzystania wyłącznie z podaniem źródła: Mototarget.pl

Leave a Reply